Yhteystiedot

Alavus

Järviluomantie 6, 63300 Alavus

Puh: 040 579 9797

 

Tuomas Sivula
Kiinteistönvälittäjä, LKV

tuomas.sivula@omakodit.fi

040 579 9797

 

 

Alajärvi

Keskuskatu 14, 62900 Alajärvi

Antti Nenonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

antti.nenonen@omakodit.fi

050 565 1810

 

 

Kotka

Kirkkokatu 16, 48100 Kotka

Puh: (05) 214 191

Mika Merisalo

LKV
mika.merisalo@omakodit.fi

+358 440 214 191

Markku Merisalo

LKV
markku.merisalo@omakodit.fi

+358 440 214 190

Henrika Virén

Toimistosihteeri

05 214191

toimisto@omakodit.fi

Niko Valtonen

p. 0440 214196

niko.valtonen@omakodit.fi

 

Kouvola

Kouvolankatu 18, 45100 Kouvola

05 3577099

kouvola@omakodit.fi

 

Kirsi Oksanen 

Kiinteistönvälittäjä, LKV

0500 442203

kirsi.oksanen@omakodit.fi

Kirsi Ekman 

Myyntineuvottelija, KiAT

0500 442202

kirsi.ekman@omakodit.fi

Teemu Kinnari 

Kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja

0500 442201

teemu.kinnari@omakodit.fi

 

 

 

Lappeenranta

Valtakatu 32, 2. krs, 53100 Lappeenranta

Puh: 050 385 8394

 

Marko Palhomaa

Yrittäjä, Kiinteistönvälittäjä, LKV

044 083 6852

marko.palhomaa@aitoasunnot.fi

 

Arja Vaittinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV
050 3858 396

arja.vaittinen@omakodit.fi

 

   

Salla Rahkonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

0400 858 394
salla.rahkonen@omakodit.fi

Kari Sääksjärvi

Myyntineuvottelija

0400 521 014
kari.saaksjarvi@omakodit.fi

   

Anna Porkka

Myyntisihteeri

050 3858 968

anna.porkka@omakodit.fi

 

   
Mikkeli

Maaherrankatu 10, 50100 Mikkeli

Puh: 015-415 0600

 
   

Mikko Viskari

Toimitusjohtaja, LKV, YKV, kaupanvahvistaja

050 3858 358
mikko.viskari@omakodit.fi

Juha Nulpponen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

050 3858 361
juha.nulpponen@omakodit.fi

 

 

 

Aulis Ahonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

050 3858 372

aulis.ahonen@omakodit.fi

Pauli Forsblom

Myyntineuvottelija

040 673 0299
pauli.forsblom@omakodit.fi

   

Raija Kari

Toimistopäällikkö, LKV

050 3858 365
raija.kari@omakodit.fi

Tommi Seppänen

Myyntipäällikkö, LKV, kaupanvahvistaja

0400 521 299
tommi.seppanen@omakodit.fi

 

 

Satu Viskari

Myyntijohtaja

050 3858 392
satu.viskari@omakodit.fi

Suvi Ripatti 

Kiinteistönvälittäjä, LKV

050 3858 397

suvi.ripatti@omakodit.fi

 

 

Seinäjoki

Keskuskatu 13, 60100 Seinäjoki

Puh: 020 735 0400

seinajoki@omakodit.fi

 

Seinäjoen Oma Koti Oy
Y-tunnus: 2508455-4

 

 

Mikko Kallionpää
Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT

Toimitusjohtaja
mikko.kallionpaa@omakodit.fi
0400 267 464

Riikka Palo

Kiinteistönvälittäjä, LKV

Talousasiantuntija
riikka.palo@omakodit.fi
040 550 6971

0400 465 145

 
Ähtäri

Ostolantie 12, 63700 Ähtäri

 

Jere Rajalampi

Kiinteistönvälittäjä, LKV

jere.rajalampi@omakodit.fi

050 462 5050

 

 

 

 

 

 

 

 

Toimipisteiden omat sivut:

Alavus

Alajärvi

Lappeenranta

Kotka

Kouvola

Mikkeli

Seinäjoki

Ähtäri

Hinnoittelu: Välityspalkkio 4 % + alv 24 % = 4,96 % velattomasta kauppahinnasta.
Vähimmäispalkkio 3 200 euroa sisältäen alv 24 %.

Välityspalkkio sopimuksen mukaan.

Mainostoimisto Semio | Tampere ja Seinäjoki Webio julkaisujärjestelmä, verkkosivujen ylläpito