Yhteystiedot

Alavus

Järviluomantie 6, 63300 Alavus

Oma LKV Oy (2626959-3)

 







Tuomas Sivula
kiinteistönvälittäjä, LKV

tuomas.sivula@omakodit.fi

040 579 9797

 

 

 

 
Alajärvi

Keskuskatu 14, 62900 Alajärvi

Oma LKV Oy (2626959-3)

 
 

 


Antti Nenonen

kiinteistönvälittäjä, LKV

antti.nenonen@omakodit.fi

050 565 1810

 

 
Jyväskylä

Kauppakatu 18 B 15, 40100 Jyväskylä

Oma LKV Oy (2626959-3)

 
 
 


Mika Hietaniemi

asuntomyyjä

mika.hietaniemi@omakodit.fi

040 027 6282

 


Inga Sepponen

kiinteistönvälittäjä, LKV

inga.sepponen@omakodit.fi

045 251 4717

 
   
Kotka

Kirkkokatu 16, 48100 Kotka

Puh: (05) 214 191

Hamina

Satamakatu 11
49400 Hamina

Mika Merisalo

Kiinteistönvälittäjä, LKV
mika.merisalo@omakodit.fi

+358 440 214 191

Markku Merisalo

Kiinteistönvälittäjä, LKV
markku.merisalo@omakodit.fi

+358 440 214 190

 

 

 Henrika Virén

Toimistosihteeri

05 214191

toimisto@omakodit.fi

Kristiina Kärki

Kiinteistönvälittäjä, LKV

Kristiina.karki@omakodit.fi

+358 440 214 193

   
   
Kouvola

Kouvolankatu 18, 45100 Kouvola

05 3577099

kouvola@omakodit.fi

 

 

Kirsi Oksanen 

Kiinteistönvälittäjä, LKV

0500 442203

kirsi.oksanen@omakodit.fi

 

Kirsi Ekman 

Myyntineuvottelija, KiAT

0500 442202

kirsi.ekman@omakodit.fi

 

Teemu Kinnari 

Kiinteistönvälittäjä, LKV, kaupanvahvistaja

0500 442201

teemu.kinnari@omakodit.fi

 

 

 

 

 
Mikkeli

Maaherrankatu 10, 50100 Mikkeli

Puh: 015-415 0600

 
   

Mikko Viskari

Toimitusjohtaja, LKV, YKV, kaupanvahvistaja

050 3858 358
mikko.viskari@omakodit.fi

Juha Nulpponen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

050 3858 361
juha.nulpponen@omakodit.fi

 

 

Raija Kari

Toimistopäällikkö, LKV

050 3858 365
raija.kari@omakodit.fi

 

 

Satu Viskari

Myyntijohtaja

050 3858 392
satu.viskari@omakodit.fi

 

Seinäjoki

Keskuskatu 13 60100 Seinäjoki
Puh. 040 051 8805

Harri Peerla

kiinteistönvälittäjä, LKV

040 051 8805
harri.peerla@omakodit.fi



 

 

 

 

 

Sauli Kemppainen

myyntineuvottelija

040 051 8804
sauli.kemppainen@omakodit.fi

 
Ähtäri

Ostolantie 12, 63700 Ähtäri

Oma LKV Oy (2626959-3)

 


Jere Rajalampi

kiinteistönvälittäjä, LKV

jere.rajalampi@omakodit.fi

050 462 5050

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toimipisteiden omat sivut:

Alavus

Alajärvi

Hamina

Kotka

Kouvola

Mikkeli
Seinäjoki

Ähtäri

Hinnoittelu: Välityspalkkio 4 % + alv 24 % = 4,96 % velattomasta kauppahinnasta.
Vähimmäispalkkio 3 200 euroa sisältäen alv 24 %.

Välityspalkkio sopimuksen mukaan.

Mainostoimisto Semio | Tampere ja Seinäjoki Webio julkaisujärjestelmä, verkkosivujen ylläpito