Yhteystiedot

Mikkeli

Maaherrankatu 10

50100 Mikkeli

ma-pe 9.00-16.00

015-415 0600

 
   

Mikko Viskari

Toimitusjohtaja, LKV, YKV, kaupanvahvistaja

050 3858 358
mikko.viskari@omakodit.fi

Juha Nulpponen

Kiinteistönvälittäjä, LKV

050 3858 361
juha.nulpponen@omakodit.fi

 

 

Pia Shala

Myyntineuvottelija

050 576 7725
pia.shala@omakodit.fi

Jaana Estola

Myyntineuvottelija

050 3858 372
jaana.estola@omakodit.fi

   

Raija Kari

Toimistopäällikkö, LKV

050 3858 365
raija.kari@omakodit.fi


Satu Viskari

Myyntijohtaja

050 3858 392
satu.viskari@omakodit.fi

 

 

 

 

Toimipisteiden omat sivut:

Alavus

Alajärvi

Hamina

Lappeenranta

Kotka

Kouvola

Mikkeli

Seinäjoki

Ähtäri

Hinnoittelu: Välityspalkkio 4 % + alv 24 % = 4,96 % velattomasta kauppahinnasta.
Vähimmäispalkkio 3 200 euroa sisältäen alv 24 %.

Välityspalkkio sopimuksen mukaan.

Mainostoimisto Semio | Tampere ja Seinäjoki Webio julkaisujärjestelmä, verkkosivujen ylläpito